Gegužės 12 d. Vilniaus kolegijoje vyko ekonomikos protmūšis „Apie ekonomiką tik tai, kas įdomu ir naudinga”, kuriame IV gimnazinės klasės mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie ekonomiką, finansus ir verslą. Dalyviai sprendė įvairias užduotis, atsakinėjo į klausimus bei dirbo komandose, siekdami kuo geresnių rezultatų. Renginys buvo ne tik įdomus, bet ir naudingas – mokiniai pagilino savo žinias bei lavino loginį mąstymą. Visi dalyviai iš renginio grįžo kupini gerų emocijų, prizų ir naujų patirčių
🌸🎉
Mokytoja Dovilė
Integruota istorijos ir rusų kalbos pamoka Signatarų namuose
Birželio 5 d. IIe gimnazinės klasės mokiniai, lydimi mokytojo Vladimiro Pileckio, persikėlė į...








