Gegužės 21 d. grupė Senvagės gimnazijos mokinių lankėsi agroekologijos mokymo centre, Baltojoje Vokėje.
Gimnazistai susipažino su mokymo centru, dalyvavo natūralios kosmetikos gamintojo programos pristatyme, dalyvavo natūralių kvepalų gamybos procese, kita mokinių grupė gamino bioekologinius produktus ir susipažino su bioekologinių produktų programa. Gimnazistai lankėsi dronų praktinio mokymo klasėje, ten buvo papasakota apie dronų valdymo programą. Mokiniai dar norėjo pamatyti ir maisto gaminimo laboratoriją bei transporto dirbtuves.
Po edukacijos mokiniai džiaugėsi, kad sužinojo apie tokias įdomias mokymo programas, kad patys galėjo dalyvauti kūrimo procese ir gauti dovanų pačių pasigamintų produktų.
Ugdymo karjerai specialistė
Danutė








