Gegužės 9 d., lietingą ir šaltą šeštadienį, Vilniaus Senvagės gimnazijos Jaunimo choras šildėsi pakiliomis akimirkomis dainuodami vienoje iškiliausių Lietuvos koncertų salių – šv. Kotrynos bažnyčioje.
Atsiliepdami į kvietimą dalyvauti Respublikiame chorų festivalyje „Dainų mozaika” mes patyrėme absoliutų džiaugsmą muzikuoti barokinėje erdvėje, kurios skliautai muzikos garsus pakylėja link didingo skambesio.
❤️
Ačiū Jums, dainuojantis Jaunime!
Ačiū pavaduotojai Editai, kuri visada mus palaiko.
Muzikos mokytoja Eglė





