Laikas autobuse, pramogos kelte, eskursija mieste – puiki galimybė klasėms susidraugauti.
Gegužės 30 d. – birželio 1 d. Ia ir Ig gimnazinės klasės mokiniai leidosi į ilgą kelionę iki Stokholmo ir atgal.
Nors kelionė iki Talino autobusu ir ilgai trunka, bet tai puiki proga bendrauti, susipažinti, užmegzti naujas draugystes, kurias sustiprina naktinės pramogos kelte. O linksmybių čia netrūksta: diskoteka, karaoke, žaidimai, pokalbiai kajutėse ir ne tik. Prieš lipant į kruizinį laivą dar susipažinom su Talino senamiesčiu.
Labai greitai prabėgo pažintis su Stokholmu: rotušė, Karalių rūmai, senamiestis, Vazų muziejus, o dar nuostabus oras. Vienbalsiai sutarėme – dienos mažai, reikia daugiau. Po ekskursijų vėl kelionė per Baltijos jūrą atgal ir vėl pramogos. Taline dar užteko jėgų apsilankyti Lennusadam muziejuje: palandžioti po povandeninį laivą, laivą ledlaužį ir išbandyti kitas atrakcijas.
Kelionė namo buvo labai rami, nes įspūdžių tikrai susikaupė daug.
Kelionės metu mokinius lydėjo klasių vadovės Laima ir Kristina, mokytojai Jurga ir Gintaras.
Kelionę organizavo Fortūna travel







