IIa gimnazinės klasės mokiniai gegužės 27 d. turėjo galimybę dalyvauti ekonomikos ir verslumo integruotoje pamokoje SEB banke. Mokiniai susipažino su bankų veikla ir jų vaidmeniu ekonomikoje, tobulino finansinio raštingumo bei atsakingo pinigų valdymo kompetencijas. Banko atstovė skatino mokinių verslumą, kritinį mąstymą ir gebėjimą priimti finansinius sprendimus.
Mokiniai suprato, kad svarbu susieti teorines ekonomikos žinias su praktiniu verslo ir finansų pasauliu.
Dėkoju mokytojai Joanai už pagalbą kelionės metu.
Ekonomikos mokytoja Dovilė







