2c klasės mokiniai lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje. Muziejus įkurtas buvusiose pirmosios Vilniaus elektrinės patalpose, kurioms daugiau nei 100 metų.
Mokiniai susipažino su elektrinės istorija, įvairiais elektrinės įrenginiais, išbandė devynias galybes fizikinių ir elektrinių žaidimų, simuliatorių. Edukacijos vadovas Paulius pamokė valdyti elektrinės įrenginius, atsakė į galybę klausimų. Visiems įsiminė mokslininko Teslos išradimas – perduoti elektros energiją kitu būdu, nei laidais.
Smagu buvo sužinoti, kokiu greičiu galima nusileisti vamzdžiu, o sūpuoklės ant stogo ir skrydis nuo stogo lėktuvu „Lituanica” įsimins ilgam ilgam.
Parengė klasės vadovas Romas Vorevičius









