Gegužės 8 d. mūsų gimnazijos 5 klasių ir I gimnazijos klasių mokiniai per anglų kalbos pamokas aktyviai dalyvavo Europos dienos minėjime – žiūrėjo trumpą filmą apie ES svarbą Lietuvai, su anglų kalbos mokytoja Gerda diskutavo, ką reiškia būti europiečiu ir sprendė Europos egzaminą. Šių pamokų metu vaikai ne tik pasitikrino žinias apie Europos Sąjungą, jos istoriją, kultūrą bei vertybes, bet ir sužinojo naujų faktų! Džiaugiamės mokinių aktyvumu, smalsumu ir pilietiškumu!
Už pagalbą organizuojant veiklas dėkojame anglų kalbos mokytojai Irmai Vitukynaitei.








