2c klasės mokiniai, kaip ir kiti Senvagės pradinukai, dalyvauja Vilniaus m. gamtamoksliniame projekte „Senosios vagos vaikai: Neries tyrimas ir atsakingas veikimas.“ Antrokai stengėsi suprasti, lyginti, ieškoti.
Antrokai susidomėję tyrinėjo augalus, paukščius, klausėsi paukščių giesmių, stebėjo upės tėkmę ir paukščių perimvietes, ėmė vandens mėginius, tyrinėjo vandens skaidrumą ir kvapą. Stebėjo ir rėvas, susisiekiančias su Nerimi. Neramino žmonių veiklos pėdsakai: automobilių ratų provėžos, laužavietės, šiukšlės.
Mokiniai Neries pakrantėje rinko šiukšles, kad būtų švariau, kad mums, vilniečiams, nebūtų už kitus gėda prieš Motiną Gamtą.
Prie Neries pavasariškai žalia, nė sekundei nenutyla paukščių čiulbesys.
Parengė klasės vadovas Romas Vorevičius
Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės











