Gegužės 29 dieną Ia gimnazinė klasė tai išbandė praktiškai! Kartu su anglų kalbos mokytojomis Gerda ir Irma mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Lankytojų centre, kur ne tik susipažino su rinkimų procesu, bet ir patys tapo aktyviais jo dalyviais: įsitraukė į vaidmenų žaidimą, kūrė argumentus debatuose, balsavo, skaičiavo rezultatus bei drąsiai uždavinėjo klausimus. Pilietiškumo pamoka, leidusi demokratiją pamatyti iš arti!
Integruota istorijos ir rusų kalbos pamoka Signatarų namuose
Birželio 5 d. IIe gimnazinės klasės mokiniai, lydimi mokytojo Vladimiro Pileckio, persikėlė į...











