Naujienos

Bir 19, 2024

Mokinių išvyka į Varšuvą

Karštą birželio 19 dieną 7 ir 8 klasių mokinių komanda su mokytojomis išvyko į Varšuvą. Išvyka buvo tikrai intensyvi.
Pirmiausia aplankėme Karalių rūmus. Buvo įdomi ne tik ekspozicija, bet ir tai, kad tą dieną vyko renginys, kuriame dalyvavo ir Lenkijos prezidentas. Matėme daug apsaugos, kariuomenės, dėvinčios senąsias istorines uniformas.
Po apsilankymo rūmuose keliavome po senamiestį. Ekskursijos metu lietuvių kalbos mokytoja Kristina pasakojo įvairias legendas apie Varšuvą puolusią mešką, paslaptingąjį drakoną ir karžygį Janeką. Mokiniai išgirdo ir faktų apie tai, kad sostinė buvo sugriauta per Antrąjį pasaulinį karą ir vėl atstatyta. Trumpas atokvėpis ir ekskursija tęsėsi. Prie A. Mickevičiaus paminklo pasitikrinome, ką išmokome per literatūros pamokas, stabtelėjome prie prezidentūros, užsukome į šv. Kryžiaus bažnyčią, kurioje saugoma kompozitoriaus Šopeno širdis.
O tada senamiesčio gatvelėmis pasukome link kelionės tikslo – Koperniko mokslo centro. Pažintis su robotais, įvairiomis technologijomis ir pamoka planetariume.
Grįžtame pavargę, bet kupini geriausių emocijų.

Mokytojos Jurga, Kristina ir Laima