Gimnazija kartu su Vilniaus miesto savivaldybe įgyvendindama projektą „Nuolatinis tobulinimas švietime“ gegužės 26 d. dalyvavo Vilniaus miesto švietimo įstaigų susitikime, kuriame mokyklos, darželiai dalinosi gerąja patirtimi, aptarė įgyvendinimo sunkumus bei užmezgė naujus ryšius.”





