Birželio 1 d. vasarą pasitikome Vilniaus centre kartu su Ia ir Ig gimnazinių klasės mokiniais. Išvykos metu leidomės į pažintinį žygį po Vilniaus senamiestį. Aplankėme Vilniaus katedrą ir jos aikštę, susipažinome su Gedimino paminklu bei miesto įkūrimo legenda. Pasivaikščiojome po Bernardinų sodą, grožėjomės Šv. Onos bažnyčia. Keliaudami Jono Meko skersvėju aplankėme Užupio Meno inkubatorių, taip pat susipažinome su Užupio Konstitucija ir diskutavome apie jos skelbiamas vertybes.
Vėliau apsilankėme Vilniaus universitete – kartu su lietuvių kalbos mokytoju Konradu pasivaikščiojome po istorinius universiteto kiemelius, lankėmės Filologijos fakultete ir susipažinome su viena seniausių bei svarbiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Veiklų metu mokiniai atsakinėjo į anglų kalbos mokytojos Gerdos pateikiamus klausimus apie objektus ir turėjo progą pažvelgti į Vilnių ne tik kaip į sostinę, bet ir kaip į gyvą istorijos, kultūros bei mokslo erdvę.
Anglų kalbos mokytoja Gerda











