Naujienos

Sau 24, 2023

Pirmieji šaudybos užsiėmimai

Jaunieji šauliai susipažino su Lietuvos karo akademija ir turėjo pirmąjį šaudybos užsiėmimą.Šiandien jaunimas lankėsi karo akademijoje, kur sužinojo apie mokymosi galimybes šioje ugdymo įstaigoje, pamatė kariūnų gyvenamąsias patalpas ir mokymosi auditorijas, pabendravo su kariūnais. Bet įdomiausia buvo ginklų paskaita. Kol vieni mokėsi lazerinėje šaudykloje taiklaus šaudymo pagrindų, kiti susipažino su įvairiais ginklais, mokėsi kelis išrinkti ir sudėti. Paskutinėje nuotraukoje nusifotografavo tie, kurie norėtų čia grįžt mokytis. Jaunojo šaulio užsiėmimai – tai proga įgyti pradmenis, kurie vėliau padės žengti kariūnų keliu. Ačiū Vilniaus Karaliaus Mindaugo 10-osios šaulių rinktinės vado pavaduotojai Renatai Šmailienei už pagalbą organizuojant šios dienos veiklą. Jaunimui tikrai patiko!
Jaunųjų šaulių būrelio vadovė Kristina