Birželio 1 d. IIc gimnazinė klasė leidosi į pažintinę kelionę po Vilniaus Katedros požemius. Čia turėjome progą ne tik prisiliesti prie šalies istorijos, susipažinti su paslaptingais archeologiniais radiniais, bet ir patys pasijusti tikrais archeologais!
Ačiū už bendrystę, šypsenas, smalsumą ir saldžią staigmeną, kuri dar labiau praskaidrino mūsų išvyką!
IIc klasės vadovė Giedrė S






