Gimnazijoje vyko protmūšis, skirtas Europos dienai paminėti. Jame varžėsi I gimnazinių klasių moksleiviai.
Nugalėjo Ig gimnazinės klasės komanda.
Renginį organizavo ir vedė MEPA projekto ambasadoriai Deimantas ir Ieva bei mokytojos Alma ir Gitana.
Dėkojame URM skyriui „Mano Europa“ už prizus.
#MEPALietuva









