Gegužės 14 d. Šeimos šventėje 6a klasės mokiniai bendruomenei pristatė gimnazijoje vykstantį projektą: Humana: „Valgyk protingai”.
Ginmazijos kieme įkūrę sveikų vaišių dirbtuves mokiniai svečius vaišino sveikais, pačių gamintais užkandžiais.
Projekto „Valgyk protingai“ dėka mokiniai technologijų pamokose turi galimybę gaminti iš sveikų, šviežių produktų.
Technologijų mokytoja Giedrė




