Garbės galerija

• 2018 m. nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

• Padėka už Kalėdinį atviruką

• Gimnazijoje mokėsi

Gimnazijoje mokėsi Pirmojo lietuviško palydovo „LituanicaSAT-1“ kūrėjas Laurynas Mačiulis Vilniaus universiteto chemijos fakulteto prof. habil. dr. Arūnas Ramanavičius (apdovanotas Sausio 13–osios medaliu) Įmonės „Blikas fejerverkai“, UAB „Blikas“ vadovas Gytis Lagunavičius Architektas Vykintas Šeškus Civitta International Lietuvoje vadovas Kęstutis Jovaišas Kunigai Eduardas Kirstukas, Ričardas Doveika Rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė Žurnalistai Livija Gradauskienė, Mindaugas Ponomariovas, Andrius Vaitkevičius, Aida Marteckaitė, Jovita Valeikaitė, Jurgita Gižaitė – Tulabienė Grupės „Foje“ muzikantas Darius Burokas, ANT studijos vadovas Dainius Žebrauskas (Skruzdėliukas), dailininke Akvilė Zavišaitė, aktorius Ramūnas Cicėnas Lietuvos kariuomenės karininkai Mindaugas Neimontas, Mindaugas Masiulionis Užsienio reikalų ministerijoje dirbantis Laimis Rubinskas Prokuroras Rimas Juodis Lietuvos futbolo rinktinę atstovavę Edgaras Jankauskas, Tomas Žvirgždauskas, Tomas Ražanauskas, Gintaras Staučė, Mindaugas Malinauskas ir kiti futbolo  žaidėjai Mindaugas Ponomariovas, Karolis Eidukonis, Mindaugas Puodžiūnas, Darius Artiomovas, Egidijus Juška, Gintaras Žukas, Liutauras Mažeika Krepšininkai Artūras Pukys, Užsienio ir Lietuvos rankinio klubuose žaidę Donatas Žebelis,  Marija Gedroit, Viktorija Gedroit, Sandra Makarevičiūtė Lietuvos bokso federacijos generalinis sekretorius Donatas Mačianskas, boksininkas Tomas Pivoriun Lietuvos irklavimo rinktinių nariai Tomas Sutula, Dainius Šimkaitis, Edgaras Savickas Ralio lenktynininkas Tomas Šipkauskas Šachmatininkas Virginijus Grabliauskas Netradicinės sporto šakos motokroso (QUAD) čempionatų prizininkas Domantas Vaznys ir kiti buvusieji mokiniai, kurie savo prasminga veikla garsina Lietuvos vardą.

• Padėkos

Bendruomenės nariams

• buvusiam gimnazijos absolventui įmonių UAB Strictly Baltic, Kino studija vadovui, Karaliaus Mindaugo šaulių (Vilniaus apskr.) 10-oji rinktinės Tauro kuopos vado pavaduotojui Martynui Mickėnui už gimnazijai padovanotą dokumentinio edukacinio filmo ,,1410 žinomas nežinomas Žalgiris“ laikmeną.
    • p. Danutės ir Pauliaus Ambrazaičių šeimai už Žalgirio mūšio paveikslą.
    • p. Jurgitai Lapinskienei už mokinių skatinimą rūšiuoti atliekas ir dovanotas rūšiavimo šiukšliadėžes.
    • p. Rasai Bartusevičienei už gimnazijai dovanotą vertingą knygą