Gimnazijos savivalda

  • Gimnazijos taryba

    Gimnazijos taryba yra aukščiausioji savivaldos institucija, telkianti mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam gimnazijos valdymui, padeda spręsti gimnazijai aktualius klausimus, atstovauti teisėtiems gimnazijos interesams.

  • Mokytojų taryba
    Eil. nr. Mokytojo vardas ir pavardė
    1. Birutė Balsevičienė
    2. Darija Bartkutė
    3. Ilona Bingelienė
    4. Artūr Brižacha
    5. Zita Butkevičiūtė
    6. Elena Černienė
    7. Rūta Čėsnienė
    8. Alma Čiapienė
    9. Jurga Donelienė
    10. Rūta Gadeckienė
    11. Laima Galatiltienė
    12. Raimonda Kisielienė
    13. Daiva Lebednikaitė
    14. Kristina Leščinskaitė
    15. Natalija Mazgo
    16. Aida Gražina Makarevičienė
    17. Žydronė Milutienė
    18. Daiva Milašiūtė
    19. Lina Padribonienė
    20. Rimas Pedzevičius
    21. Neringa Pinelienė
    22. Gitana Pranckūnienė
    23. Jolita Ribinskaitė
    24. Daiva Sasnaukienė
    25. Ana Staniukėnienė
    26. Jurgita Tamulaitytė
    27. Mindaugas Urbanavičius
    28. Ima Vilniškaitienė
    29. Rūta K. Vyšniauskienė
    30. Dalia Žabaitė
  • Mokinių taryba
    Klasė Seniūno/atstovo vardas pavardė Seniūno pavaduotojo/atstovo vardas, pavardė
    Ia Dominyka Danylaitė Edgaras Tamulynas
    Ib Ernestas Lobačevskis Romualdas Špokas,
    Agnė Žigunytė
    Ic Augustė Kuncevičiūtė Dominyka Unčiurytė
    IIa Almantas Kukalevskij Dominykas Bankauskas 
    IIb Robertas Rastenis Viktorija Užkuraitė
    IIž Julian Šaroikin Dovydas Petruškevičius.
    IIIa Kotryna Bikulčiūtė Marija Ivana Lavris
    IIIb Karolina Šmaro Gabija Makštelytė
    IIIž Jokūbas Zavistanavičius Justas Aukščiūnas
    IVa Justas Ciškovskis Gabrielius  Vladimirov
    IVb Danielė Kieraitė Tomas Klaudijus Tamašauskas
  • Tėvų komitetas
    Klasė Klasės tėvų komiteto pirmininko vardas pavardė, kontaktai Klasės tėvų komiteto pirmininko pavaduotojo(ų) vardas, pavardė, kontaktai
    1a Edita lastovskienė Laura Norkūnaitė
    1b Vilija Kurpė
    Ia Regina Sakalauskienė Ingrida Kontautienė
    Ib Diana Panavienė Inga Tamošiūnienė
    Ic Paulius Kijauskas Laima Bikauskienė
    Ligita Meigienė
    IIa Asta Mostvilaitė Arūnė Bieliauskaitė
    IIb Kristina Rastenienė Rimantas Jankauskas
    IIž Eglė Stankevičienė Raimondas Stankevičius
    IIIa Jūratė Vang Asta Galašinskytė
    IIIb Jurgita Milenytė – Kučienė Daiva Budreikienė
    IIIž Ligita Ralienė Gitana Ligeikienė
    IVa Rima Jonaitienė Laura Žalėnienė
    IVb Jūratė Graželytė Rita Ulkienė
  • Klasių vadovai
    Eil. nr. Mokytojo vardas ir pavardė Klasė
    1. Birutė Balsevičienė Ic
    2. Zita Butkevičiūtė IIb
    3. Rūta Čėsnienė Ia
    4. Alma Čiapienė IIIž
    5. Jurga Donelienė IIIb
    6. Rūta Gadeckienė IVa
    7. Laima Galatiltienė IIž
    8. Raimonda Kisielienė IIa
    9. Daiva Milašiūtė Ib
    10. Gitana Pranckūnienė IVa
    11. Rasa Snukiškienė 1b
    12. Ima Vilniškaitienė IIIa
    13. Gražina Vitkevičiūtė 1a