1,2% parama

Gerbiamieji tėveliai, buvę mokyklos mokiniai ir visi, norintys paremti gimnaziją, nuoširdžiai dėkojame už paramą, kurią skyrėte praėjusiais metais. Jums padedant gimnazija kiekvienais metais atsinaujina ir labiau atitinka mūsų bendruomenės lūkesčius. Tikėdamiesi supratimo ir paramos, maloniai kviečiame Jus ir šiais metais paremti gimnaziją skiriant iki 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu
būdu per EDS.

Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) prašymą skirti paramą užpildysite lengvai ir greitai,
naudodamiesi naujuoju paramos vedliu užtruksite vos kelias minutes. Gavėjo paieškos langelyje
įrašykite Vilniaus Senvagės gimnazijos identifikacinį numerį – 190002226. Detalią instrukciją, kaip skirti 1,2 proc. GPM rasite ČIA.

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos pildant prašymą, maloniai prašome kreiptis
tel.: +370 697 42863 arba elektroniniu paštu: rastine@senvages.vilnius.lm.lt