Eko projektas

Stebėk, pažink, (iš)saugok

Lapkričio 26 d. gimnazijoje vyko projekto „Stebėk, pažink, (iš)saugok” baigiamasis renginys, kurio metu pradinukai lauke apžiūrėjo visus medžius, stebėtus nuo rugsėjo pradžios. Buvo surengta įvairiausių darbelių paroda- ekspozija. Čia buvo ir Senvagės vaikų darbai, ir Vilniaus Jeruzalės progimnazijos bei lopšelių-darželių „Švelnukas” ir „Pumpurėlis” vaikučių kūryba. Trečiame gimnazijos aukšte vyresnių klasių mokinių darbų „Lapas lape” paroda, o skaitykloje išdėlioti knygų skirtukai, pagaminti iš sudžiovintų augalų. Pradinukų laiptinę papuošė gamtos būrelio vaikų plakatai. Kol mažieji apžiūrinėjo parodas, vyresnių klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje konferencijoje ir pristatė projektus apie augalus, augančius gimnazijos teritorijoje.
Visuomenės švietimo aplinkosaugos projektas, remiamas Vilniaus miesto savivaldybės

Kūrybinių darbų paroda „Lapai lapeliai“

Mes, žmonės, visi skirtingi, o medžių lapai rudenį taip pat. Juk nerasi nei vieno tokio pat. 5-6 kl. mokiniai savo darbeliuose kūrė medžių lapų ornamentus, raštus. Jie tikrai unikalūs ir originalūs, savo išmone nenusileidžia rudenėlio raštams.
Dailės mokytoja Daiva.
Pamokos pagal visuomenės švietimo aplinkosauginį projektą „Stebėk, pažink, (iš)saugok“, remiamą Vilniaus miesto savivaldybės

Lopšelio darželio „Pumpurėlis“ įsitraukimas į vykdomą projektą

Labai džiaugiamės, kad prie mūsų  projekto „Stebėk, pažink, (iš)saugok“ prisijungė lopšelio-darželio „Pumpurėlis“, „Saulučių“ grupės vaikučiai. Dėkojame  l.-d. administracijai ir auklėtojoms už bendradarbiavimą. Nuotraukoje mūsų trečiokai laiko darželio vaikų darbelius. Pradinių klasių mokytoja Rasa S.

Eko projektas „Medžiai gimnazijos vakarinėje teritorijoje“

Pristatome IIIb klasės gimnazistų Kamilės ir Gajaus atliktą projektą apie medžius, kurie auga gimnazijos vakarinėje pusėje.
Tai visuomenės švietimo projekto „Pažink, stebėk, (iš)saugok“, remiamo Vilniaus miesto savivaldybės dalis.

Darželio „Švelnukas“ projekto darbeliai

Šiais mokslo metais gimnazijoje vyksta ekoprojektas „Pažink, stebėk, (iš)saugok“. Smagu dalintis mūsų projekto partnerio darželio „Švelnukas“ atsiųstomis darbelių nuotraukomis.

Trečiokai botanikos sode

Šią savaitę 3 klasių mokiniai su mokytojomis lankėsi Kairėnų botanikos sode, kur susipažino su Lietuvoje ir visame pasaulyje augančiais augalais.

🌲
🌳
🍁
🍂
🌻
🌵

Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektas, remiamas savivaldybės

Antrų klasių mokiniai mokėsi botanikos sode

Geras pavyzdys užkrečia! Trečių klasių mokiniai taip džiaugėsi išvyka į Kairėnų botanikos sodą, kad apsilankyti suskubo ir 2 klasių mokiniai su mokytojomis, kur susipažino su Lietuvoje ir visame pasaulyje augančiais augalais.

🌲
🌳
🍁
🍂
🌻
🌵

Trečiokų pamoka muziejuje

Visada smagiau mokytis, kai turi galimybę matyti tikrus daiktus, o ne nuotraukas. Todėl 3a ir 3b klasės mokinukai su mokytojomis Rasa ir Gražina vyko į pamoką Lietuvos nacionaliniame muziejuje, kur mokėsi apie akmens amžių ir baltus. Vaikai pamatė, kokius senovėje žmonės naudojo įrankius, kokius dėvėjo drabužius, sužinojo, kaip lietuviai bendravo su kitų kraštų žmonėmis.

Antrokai dalyvauja ekoprojekte.

Antrų klasių mokytojos Lina ir Rasa dalinasi ekoprojekto „Stebėk, pažink, (iš)saugok“ veiklos nuotraukomis. „Pirmiausia su vaikais išsirinkome medžius, rinkome lapus. Spalio mėnesį padarėme herbarus, rinkome informaciją apie medžius ir sudėjome į segtuvus“ – pasakojo mokytoja Lina.
Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektas, remiamas savivaldybės

Pirmokų darbeliai projektui „Stebėk, pažink, (iš)saugok“

Pirmokų mokytoja Rūta dalinasi Eko projekto „Stebėk, pažink, (iš)saugok“ mokinių darbais iš surinktos ir išdžiovintos gamtinės medžiagos. Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektas, remiamas savivaldybės