Atgal į vaikystę

Karštą birželio 5 d. vakarą į gimnaziją sugūžėjo vaikai, tėvai, seneliai, anūkai, mokytojai ir draugai. Visi turėjo bendrą tikslą – suaugę bent trumpam sugrįžti į vaikystę, o vaikai – padūkti kartu su tėvais ir seneliais.

Šventė prasidėjo aktų salėje. Kur visus pasveikino pavaduotoja ugdymui Daiva Lebednikaitė,  dainą užtraukė pirmokai. Buvo įteiktos padėkos už gerą mokymąsi, pamokų lankomumą, aktyvią veiklą ir diplomai įvairių konkursų nugalėtojams. Audringoms ovacijoms skambant 2018-2019 m.m. Metų mokinio apdovanojimas iškeliavo į III b klasės gimnazistės Gabijos rankas.        

Po oficialiosios dalies pasiskirstę į komandas visi išsisklaidė po gimnaziją. Čia įvairiose erdvėse laukė gimnazistai su savo paruoštomis užduotimis. Ir ko tik nebuvo: mini golfas, badmentonas, šokinėjimas per gumytę, kryžiažodžiai, spėliojomai, taiklumo išbandymai… Viską sunku ir išvardinti! Smagu, kad komandos labai aktyviai įsitraukė į užduočių atlikimą!        

O finalinė dalis vyko lauke, kur visi kartu sušoko III klasių gimnazistų paruoštą šokį ir vaišinosi prie bendro vaišių stalo.        

Viena iš didžiausių vertybių – bendrystė ir bendravimas. Ačiū visiems susirinkusiems! Galime drąsiai teigti, kad senvagiečių bendruomenė šia vertybe.