Išvyka į Verkių regioninį parką

Balandžio 10d. – patyriminių veiklų dieną tikybos mokytojos Irenos Ir anglų k. mokytojos Rūtos projektinių veiklų grupių mokiniai aplankėme Verkių regioninį parką ir piligrimines Kalvarijų Kryžiaus stotis. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje mokiniai turėjo galimybę išvysti unikalią Kryžiaus relikviją, ant kurios buvo prikaltas Jėzus Kristus, susitiko su kunigu Renatu. Lankėmės Nukryžiuotojo Kristaus seserų vienuolyne, kuriame mus pasitiko kardinolas Audrys Juozas Bačkis. Kardinolas papasakojo apie piligrimystės vertę, apie tikėjimą, savo mokslus, darbus ir veiklas. Mokiniai turėjo galimybę išgirsti jį kalbant prancūziškai, ispaniškai, itališkai, angliškai. Patyrė daug nuovargio, gerų emocijų, džiaugėsi atgimstančia gamta, susipažino, kokią žinią perduoda Kryžiaus kelio stotys, skaitė trumpus pamąstymus, fiksavo nuotraukose atgimstančią gamtą.