Šeimų šventė

Gegužės 17 d. vakarą gimnazijos erdvės užsipildė pačiomis geriausiomis emocijomis – visi rinkosi į Šeimos šventę.

Pirmiausia sausakimšoje aktų salėje  vyko  koncertas „Maža kelionė per didelį pavasarį“, skirtas šeimos dienai paminėti. Koncerte dainavo  pradinukai, dainavimo būrelio dainininkai, kuriuos moko muzikos mokytoja Aušra Šiaučiulienė, ir jau šiek tiek paūgėję – gimnazistai, mokomi muzikos mokytojos Eglės Vaiciekiutytės. Tarp dainų vaikai su savo tėveliais nuoširdžiai kalbėjosi apie gyvenimą. Pirmą kartą buvo pasirinktas unikalus formatas, kai vietoj vedančiųjų,  vyko pokalbis tarp vaiko ir tėčio ar mamos apie mus supančią aplinką. Taip pat susirinkusius sveikino gimnazijos direktorė Ana Staniukėnienė. Muzikos mokytoja Eglė džiaugiasi, kad scenoje pasirodė ne tik mišrūs chorai, bet ir atskiras vaikinų choras. Paruošta produkcija prekiavo ir gimnazijos valgykla.

Po koncerto šeimos užpildė gimnazijos erdves. Pirmo aukšto fojė vyko įvairios kūrybinės dirbtuvės, kurias organizavo mokytojos Rasa ir Aldona. Gimnazistai pristatė savo darbus, savo įkurtas bendroves ir prekiavo paruoša produkcija. Sporto salėje laukė kūno kultūros mokytojai Mantas bei Raimundas, paruošę kuo įvairiausių rungčių. Čia taip pat tėvai ir mokiniai galėjo susipažinti su gimnazijos jaunaisiais šauliais bei išbandyti jėgas improvizuotame kliūčių  ruože.

Dar ilgai skambėjo šurmulys, juokas ir nuotaikingi pokalbiai. 

Daugiau šventės akimirkų galite pamatyti gimnazijos facebook paskyroje.