Susitikimas su LR Seimo nariu Linu Jonausku

Lapkričio 9 d. gimnazijoje lankėsi LR Seimo narys, aplinkosaugininkas Linas Jonauskas. Susitikime su Id ir IIa klasių gimnazistais buvo aptarta, kokius turtus ant žemės ir vandenyse turi Lietuva. Svečias papasakojo apie Lietuvoje gyvenančias pačias didžiausias lašišas, kurių nerštą galima pamatyti Vilniuje prie Belmonto, apie žvejybą, miškus ir jų turtus. Tačiau tuoj pat pokalbis pakrypo aplinkos apsaugos, ekologijos, tvarumo, vartojimo linkme: invazinius augalus ir gyvūnus bei jų žalą gamtai, dirvožemio ir vandens užterštumą, plastiką ir kitas sintetines medžiagas, perteklinį vartojimą, bandymą įteisinti naktinio matymo taikiklius medžioklėje.
Buvo labai įdomu, tad svečias pažadėjo arba vėl atvykti į gimnaziją arba ekologija besidominčius gimnazistus pakviesti į LR Seimą.